خدمات برندینگ

امروزه اهمیت برندینگ در کسب درآمد بیشتر، بسیار مهم است. برندینگ در افزایش ارزش کسب و کار، فروش بیشتر، تضمین فروش، اعتماد سازی و ... کاملا مشهود و ملموس است.

ساخت هویت مفهومی برند، یکی از اصلی‌ترین بخش تشکیل‌دهنده برندینگ است. برندها مانند انسان‌ها دارای صفات و ویژگی‌های خاص خود هستند و با مشتریان، ارتباط عاطفی برقرار می‌کنند.

از مهم‌ترین اهداف برندسازی می‌توان به ایجاد پیامی واضح در ذهن مشتری، ایجاد حس اعتماد، ایجاد ارتباط احساسی بین محصولات و خدمات با مشتریان، افزایش وفاداری اشاره کرد.

یکی از عوامل بسیار موثر در مبحث برند سازی، حفاظت از برند است. اگر صاحبان برند به این نکته توجه نکنند باعث صدمه و در برخی از موارد باعث نابودی برند می‌شود.

  • Icon image
  • ارزش‌ اصلي یک برند، باعث تفكيک و تمايز آن از دیگر برندها است و بايـد در قالب عبارت كوتاه بيان شود. اين عبارت بايد در چارچوب برند قابل فهم و با معنا باشد.

    برای شناخت اصول برندسازی و برندینگ، منابع و کتب بسیار زیادی در بازار وجود دارد. در این کتب به صورت کامل در مورد اشتباهات رایج در مفهوم برند و برندینگ، ابزارهای تاثیرگذار در برندینگ، ابزارهای ضروری برای ساخت یک برند و ... بحث شده‌است.

    وب‌سایت تخصصی ای نگاه (enegah) با توجه به دانش فنی و تجربه، بستر مناسبی را برای برندینگ همه مشاغل و کسب و کار های نو پا و تازه تأسیس فراهم کرده‌است.

  • مشاوره برندینگ، طراحی و خلق هویت برند، طراحی و خلق داستان برند، بهسازی و بازسازی برند، مشاوره انتخاب نام برند، مشاوره انتخاب شعار و اسلوگان، انتخاب لوگو و نشان برند، انتخاب رنگ سازمانی برند، طراحی ست اداری و هویت بصری برند، طراحی کاراکتر و المان برند، طراحی اتیکت تجاری برند، تدوین کتاب دستورالعمل برند، برندسازی شخصی، مراقبت از برند، طراحی کمپین، آگاه سازی و ارتقاء جایگاه برند، بخشی از خدمات تخصصی وب سایت ای نگاه است.