رد کردن پیوندها

رسانه و تبلیغات

چرا تبلیغات مهم است؟

تبلیغات بر ضمیر ناخودآگاه مخاطبان تاثیر می گذارد. تاثیراتی نامحسوس  ,آرام  و باورنکردنی که بعد از مدتی میتواند شرکت و کمپانی شما را به سوددهی برساند. تبلیغ هدفمند و مستمر افزایش آگاهی از برند و نام تجاری شما را به همراه دارد. درآمد شرکت تان را افزایش می دهد , فروش و بازگشت سرمایه را برایتان تضمین می کند.

انواع تبلیغات

تبلیغات در رسانه های عمومی

رسانه های عمومی شامل روزنامه ها ، تلویزیون، رادیو، ماهواره، اینترنت و سینما می شوند که سهم چشمگیر و قابل توجهی از تبلیغات برند های مطرح را به خود اختصاص می دهند. این نوع تبلیغات بسیار گسترده و نتیجه بخش است اما توجه داشته باشید که هزینه های تبلیغات در رسانه های عمومی بسیار بالا و نمی تواند برای تمامی کسب و کار ها توجیه اقتصادی داشته باشد.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی شامل انواع تبلیغات بر‌پایه رسانه های بصری است که در فضاهای باز عمومی از جمله : فضاهای بیرون از خانه، محل کار و هر فضای سقف‌دار دیگری منتشر می شوند. این نوع تبلیغات جز دسته بندی تبلیغات پر هزینه و از نظر هزینه بعد از تبلیغات رسانه قرار می گیرد و مناسب برای کمپانی های بزرگ و پردرآمد است.البته اگر شما هم بودجه تبلیغاتی مناسبی برای این نوع تبلیغات دارید می توانید بدون نگرانی و با تماس با کارشناسان اینگاه سرمایه گذاریتان را آغاز کنید.

تبلیغات دیجیتال

میلیونها مخاطب , پرسونا , علایق متفاوت و هدفمندی از ویژگی های منحصر به فرد تبلیغات دیجیتال به شمار می آید. تبلیغ دیجیتال نه تنها از جایگاه ویژه و منحصر به فردی نزد شرکت ها و در بین کمپین های تبلیغاتی آنها برخوردار است.بلکه به نسبت کمپین های رسانه و محیطی هزینه های نسبتا پایین تری دارد و می تواند برای کسب و کارهای نوپا مناسب باشد.البته پتانسیل بسیار بالای برندینگ دیجیتال موجب شده تا ارگانها , شرکت ها و سازمان های بزرگ به طور مداوم به فکر اجرای کمپین های تبلیغاتی در این فضای تبلیغاتی باشند.

تبلیغات در رسانه های چاپی

رسانه های چاپی ابزار رساندن پیام به مخاطبان و افراد جامعه در قالب کتاب های مختلف ، مجله ها ، بروشور ،کاتالوگ ، بنر آگهی نامه ، تراکت و ... می باشند.رسانه های چاپی را می توان به دسته بندی های شینیداری و دیداری تقسیم بندی کرد.هزینه تبلیغ در این نوع رسانه ها بسیار متنوع و طیف وسیعی از کسب و کار ها را پوشش می دهد. این نوع تبلیغ هم می تواند گزینه مناسبی برای کسب و کارها ی نوپا با بودجه تبلیغاتی پایین باشد و هم می تواند برای غول های کسب و کار مفید و موثر واقع گردد.

مزیت های تبلیغات

اگر برای مجموعه و یا کسب و کارتان وب سایت دارید باید در نظر داشته باشید که هر کسب و کار و یا برند مجموعه ای از کلمات کلیدی پر اهمیت دارد که سئوی این کلمات می تواندنقش بسیار زیادی در رشد و درآمد زایی آن مجموعه داشته باشد.آیا می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر کسب و کارتان در این کلمات در صفحه یک و یا نتیجه یک گوگل باشد؟اگر جزء ۱۰ نتایج اول در جستجوی گوگل باشید:

 

سهم بشتر از بازار

افزایش فروش

معرفی محصول جدید

کسب اعتبار

حذف رقبا

ماندگارشدن

افزایش درآمد

کاهش هزینه ها

آژانس تبلیغاتی ای نگاه

آژانس تبلیغاتی ای نگاه با هدف آموزش و ارائه خدمات بازاریابی ، تبلیغات و برندینگ ، از سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با تجربه و ایجاد ارتباطات موثر و تاثیر گذار با برند ها و سازمان های دولتی از جمله صدا و سیمای جمهوری اسلامی توانست اعتبار و نامی آشنا در حوزه تبلیغات و برندینگ برای خود دست و پا کرده و اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. ما با شعار ” نگاه نو” آماده‌ی به اشتراک گذاری ایده ها و روش های جدید و به روز تبلیغاتی ، با استانداردهای بین‌المللی با مشتریان خود هستیم.

تیم مجرب و کار آزموده

پشتیبانی آنلاین

بهترین قیمت

بالاترین کیفیت

مشاوره رایگان

چرا اینگاه؟

ای نگاه با سالها تجربه در امر تبلیغات رسانه های عمومی , تبلیغات محیطی , دیجیتال مارکتینگ و فروش محصولات در بستر وب اکنون متشکل از یک تیم بزرگ و کار آزموده ست که کوله باری از تجربه و ارتباطات موثر را با خود به ارمغان آورده است. ما در ای نگاه آمادگی این را داریم تا تجربیات و دانسته های خود را در حوزه تبلیغات به مشتریانمان انتقال دهیم و به آنها کمک کنیم تا با بهره گیری از جدیدترین ابزار های تبلیغاتی و متناسب با بودجه ای که دارند بهترین سرمایه گذاری و بازدهی را از تبلیغات داشته باشند.

تجربه چندین ساله در تبلیغات

مجوز رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی

مشاوره رایگان و جلسات توجیهی

مدیریت سرمایه مشتری

فرآیند تبلیغات شما در ای نگاه به چه صورت است؟

تحلیل بازارو آنالیز رقبا

هدف گذاری و ترسیم نقشه راه

برآورد هزینه متناسب با بودجه تبلیغاتی کارفرما

طراحی کمپین های تبلیغاتی

انتخاب رسانه های تبلیغات

بررسی و آنالیزمیزان بازخورد

ادامه چرخه

دریافت مشاوره رایگان

آخرین مقالات ای نگاه را بخوانید

با ما درتماس باشید

تهران،یوسف آباد،خیابان جهان آرا،پلاک ۳۳، طبقه ۴، واحد۲۳

۰۲۱-۸۸۳۵-۶۰۰۲

به دنبال شغل هستید؟
رزومه خود را ارسال کنید

info@enegah.com

3/5 - (2 امتیاز)
با ما در واتساپ در ارتباط باشید
Explore
Drag